logo_21.jpg, 82kB

Speciální výstava kolií Praha Uhříněves
17.10.2010

Sponzoři:

        

Rozhodčí : Klaus Frankenberger (D)

Kolie dlouhosrstá

BOB Xclusiv Model vom Adlerwappen


Psi třída dorostu
VN1 Alf Half Javanova - 10.4.10 (Early Sunshine Hirundo, C.I.B., ChCZ-SK, GChSK, EuW, JChCZ x Kiss of Carmen Noko Bohemia) ch. J.Vávrová, m. B.Koláčková

N2 Enthony Gold od Dennynky – 17.3.10 (Just To Be African Gold, Ch CZ-MKD x Cindy Gold od Dennynky) ch. M. Setichovská, m. K. Dufková


Psi třída mladých
V1, CAJC Ozzy Blue Boy Modrý Iris – 17.12.09 ( Ice Vision of African Gold x Love of Scotia Modrý Iris) ch. + m. M. Kratochvílová

V2 Amore Mio New Marton – 3.12.09 (Dark Sky from Graslic Hills, ChCZ x Gloria vom Hause Reinhard) ch. A.Nič, m. E. Vránová


Psi mezitřída
V1, CAC, VSV Alfa Adelante Niarra – 7.6.09 (JCh. Star Light vom Adlerwappen x JCh. New Face of African Gold) ch. L. Dušková, m. R. Kotalová

V2, resCAC Ultra Merlin African Gold – 6.7.09 (Star Light vom Adlerwappen x Tisha´s Black Minx vom Old Tom) ch. J. Reslerová, m. B. Usnulová

VD3 Emperor Elwis Ronna Bohemia – 12.5.09 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Wonderful Dream Windie of Kassiopeia) ch. E. Náhlovská, m. H. Zyková

VD4 Claremon Clyde Aratinga – 18.5.09 (Canón from Graslic Hills x Venecia Live is Live of Kassiopeia) ch. Bc. P. Mecerová, m. I. Marešová

VD Arpád Black Stříbrná podkova – 31.1.09 (Erin Krásná louka x Charminka Black Zátoka snů) ch. M. Hrušková, m. E. Risová

VD Belda z Dančí louky – 10.2.09 (Andy Black z Perlového údolí x Vigsie Greis Alkami) ch. Z. Smočková, m. M. Barešová


Psi třída otevřená
V1, CAC Keep Cool African Gold – 30.6.06 (Erin Krásná louka x Here´s A Heart African Gold) ch. Bc. J. Reslerová, m. L. Crha

V2, resCAC Cato Čin-Čin Pet – 9.4.07 (Sanssouci von Crottorf x Rina Krása samoty) ch. L. Holečková, m. M. Kopalová

VD3 Djag Gold od Dennynky – 11.6.08 (Prince of Sunlight Quenchless Love x Angelika Gold od Dennynky) ch. M. Setichovská, m. S. Kubálková

VD4 Ridley Noko Bohemia – 12.4.06 (Chuck Norris Noko Bohemia ICh. x Devil's Doll Noko Bohemia ICh.) ch. J.Novák, m. A.Kolowratová

VD Alf Blue Angel from River Agara – 3.7.08 (Old Golden Gates Farndale x Baroness Ronna Bohemia) ch. T. Matoušková, m. M. Mazánková

VD English Shadow Leawrey – 7.12.06 (Aaronwell Antique Gold at Brilyn x Blesse Jane Leawrey) ch. L. Kucková, m. J. Kolářová


Psi třída vítězů
V1, CAC Bells z Jasmínových hor - 16.2.2007 (Funky Town Percy of Kassiopeia, VDHCh x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Ing.Šafaříková Linda

V2, resCAC Fill Královský dar - 2.10.2007 (Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh x Oriana Black Vermiko) ch. + m. Lindaurová Helena


Psi třída veteránů
V1 Sanssouci von Crottorf – 13.8.02 (Matai Captain Cook x Melody d'Amour von Crottorf) ch. D.von Hahn, m. M.Ouředníková + M. Hrušková

V2 Akim Gold od Dennynky – 10.7.02 (Solar Danilo Alkami CH CZ x Bessy z Chýnovské jeskyně) ch. M. Setichovská, m. J. Kolářová



Feny třída štěňat
VN1, BIS baby Queen of Show Dallinaire – 5.5.10 (Camanna Cast at Shadow, JChSRB x Monsolana Sunmiss at Dallinaire, C.I.B., JChSRB-H-CRO) ch. D. Vucelic, m. J. Gogolínová

VN2 Oriana z Rozkvetlé doliny – 23.5.10 (Nyitramenti Royal Gesture, ChCZ, JChH x Genever Gold Moravia Galaxy) ch. L. Vlášek, m. K. Crhová


Feny třída mladých
V1, CAJC, JBOB, JBIS Camba Casandra Aratinga – 18.5.09 (Canón from Grasilc Hills x Venecia Live is Life of Kassiopea) ch. P. Mecerová, m. S. Kubálková

V2 Elinor z Údolí Lužnice – 13.12.09 (Nyitramenti Royal Gesture, ChCZ, JChH x Angelika z Údolí Lužnice) ch. + m. M. Hruška


Feny mezitřída
V1, CAC, VSV, BOB, BIS Xclusiv Model vom Adlerwappen – 12.3.09 (Un Amour de Jeunesse des Marécages du Prince x Paddy’s Pirouette vom Adlerwappen) ch. S. Schulze, m. J.Reslerová + J. Lišková

V2, resCAC Empress Elfi Ronna Bohemia – 12.5.09 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Wonderful Dream Windie of Kassiopeia) ch. + m. E. Náhlovská

VD3 Celine z Josefovské pevnosti – 16.6.09 (One More Night African Gold, ChMKD-SK, JChCZ x Melody d´Amour ze Zlaté Jalny) ch. E. Plíštilová, m. Z. Seligerová


Feny třída otevřená
V1, CAC Brigitte z Jasmínových hor – 16.2.07 (Funky Town Percy of Kassiopeia, ChVDH x Unser Püntchen Sanya of Kassiopeia) ch. + m. M. Kolátková

V2, resCAC Bamenda Blanch Aratinga - 17.2.08 (Canón from Graslic Hills x Venecia Live is Live of Kassiopeia) ch. Bc. P. Mecerová, m. T. Šilhánová

V3 Golden Hanna vom Rhododendronwäldchen – 23.8.08 (Glen Morristone's Hope Sweet Love x Golden Queen vom Rhododendron Wäldchen) ch. E. Scheil, m. A.Nič

V4 Djeany Black od Dennynky – 11.6.08 (Prince of Sunlight Quenchless Love x Angelika Gold od Dennynky) ch.+ m. M. Setichovská

V African Gold Niarra – 7.6.09 (JCh. Star Light vom Adlerwappen x JCh. New Face of African Gold) ch. L. Dušková, m. J. Reslerová

V Love of Scotia Modrý iris - 20.1.2008 (Lohrien Dream of Fluffy x Anabell Besednický vrh) ch. + m. M. Kratochvílová

D Romina Gold Vermiko - 7.11.03 (Solar Danilo Alkami x Emily Krásná louka) ch. M. Koubek, m. J. Řehořová


Feny třída vítězů
V1, CAC New Face African Gold – 27.3.07 (Frosty Ice of African Gold x Tisha´s Black Minx von Old Tom) ch. J. Reslerová, m. L. Dušková

V2, resCAC Wonderful Dream Windie of Kassiopea – 10. 12. 06 (Roysta´s Earth Wind N Fire x Kaum zu Glauben Kimme of Kassiopea) ch. I. Eggert, m. E. Náhlovská

V3 Ask An Answer from River Agara – 3.7.08 (Old Golden Gates Farndale x Baroness Brena Ronna Bohemia) ch.+ m. T. Matoušková

V4 Over the Top African Gold - 6.5.07 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. MUDr. K. Gajdoštíková


Feny třída veteránů
V1, Nejlepší veterán, BIS veterán Peony Danilo Alkami – 20.7.98 (Handsome Black Alkami x Kate Danilo Bohemia) ch. A. Levová + K. Sojka, m. Ing. Z. Smočková



Kolie krátkosrstá

BOB Čoro Moro Nirreterrit


Psi třída dorostu
VN1, 2.BIS puppy Beathan Bohemia Elenor – 14.3.10 (Jack Mack´s Sqoiler Sár, JChD x Artemis of Bohemia Balada) ch. M. Tvrdý, m. P. Procházková

VN2 Brontés Bohemia Elenor – 14.3.10 (Jack Mack´s Sqoiler Sár, JChD x Artemis of Bohemia Balada) ch. M. Tvrdý, m. R. Novotná


Psi třída mladých
V1, CAJC Cinky Linky Leneli – 11.11.09 (Angel Meadow Super Special x Bayla Bayla Leneli) ch. L. Fránková, m. K. Žukowská

V2 Karel Krásná louka – 30.4.09 (Cornflakes du Clos des Duchesses x India Krásná Louka) ch. M. Ouředníková, m. T.Olša

V3 Dex Terno Flying Ear – 9.6.09 (Zenith of Fame Fantazija, C.I.B., ChSK-CZ-H-A x Anja Beau Flying Ear, JChCZ) ch. I.Horská, m. Z. Fröhlichová


Psi třída otevřená
V1, CAC Alex Golden Dream Flying Ear – 11.7.07 (Day Dream Krásná louka x Čert Ví Proč Nirreterrit) ch. I.Horská, m. P.Čapková


Psi třída pracovní
V1, CAC, VSV, BOB, 2.BIS Čoro Moro Nirreterrit – 12.7.05 (ICh. Markylla´s Magic Star Award x JCh. Bayla Bayla Nirreterrit) ch. Z. Šusterová, m. E. Pavlíková


Psi třída vítězů
V1, CAC Belfast Bila Kaífa – 27.9.07 (Rowvale River Raider x Sandcastle’s Swing’N’Smile) ch. D.Ungerová, m. J. Rajtrlová

V2, resCAC Blue Moon Leneli – 6.1.08 (Čoro Moro Nirreterrit x Helga Neitin Wellamo) ch. L.Fránková, maj. E.Pavlíková a L.Fránková



Feny třída dorostu
VN1, BIS puppy Brianag Bohemia Elenor – 14.3.10 (Jack Mack´s Sqoiler Sár, JChD x Artemis of Bohemia Balada) ch. M. Tvrdý, m. T. Šilhánová

VN2 Bríghe Bohemia Elenor – 14.3.10 (Jack Mack´s Sqoiler Sár, JChD x Artemis of Bohemia Balada) ch. M. Tvrdý, m. D. Jonášová


Feny třída mladých
V1, CAJC, JBOB, 2JBIS Mighty’s Spring Meadow Forest Queen – 2.7.09 (Sandcastle’s King of the Swing x Wesayso Lucky Number Seven) ch. J. Semianová, m. Z. Štruncová

VD2 Cetline of Bohemia Balada – 29.4.09 (Pinehillside’s Hot Shot x Grace von dem Eisvogel) ch. S. Havlíčková, m. K. Šichová

VD3 Karolína Krásná louka – 30.4.09 (Cornflakes du Clos des Duchesses x India Krásná Louka) ch. M. Ouředníková, m. H. Sochorová


Feny mezitřída
V1, CAC Lillian Krásná Louka – 6.6.09 (Amos von Sconau Ch. x Beauty Krásná Louka ICh.) ch. M. Ouředníková, m. Z. Loužecká

V2 Contesa of Bohemia balada – 29.4.09 (Pinehiiside´s Hot Shot, JChCZ-A x Grace von dem Eisvogel) ch. S. Havlíčková, m. Š. + M. Tvrdí


Feny třída otevřená
V1, CAC Caracas Bila Kaífa – 28.7.08 (Zenith of Fame Fantazija x Sandcastle's Swing'N'Smile) ch. D. Ungerová, m. H. Pilařová

V2, resCAC Athena Bohemia Elenor – 12.3.09 (Whashishi’s Gideon x Artemis of Bohemia balada) ch. Š. Tvrdá, m. A. Šimková


Feny třída pracovní
V1, CAC Mighty Spring Meadow Beatrix Lady – 13.11.05 (Be My Lord Nelson of Flying Heartbreakers x Egret Krásná louka) ch. J. Semianová, m. L. Ajmová

V2, resCAC Dupi Dup Nirreterrit – 2.12.06 (Markylla´s Just a Magic Star, NL-LCh x Born To Dream Alkami, CZCh, CZJCh) ch. Z. Šusterová Zuzana, m. H. Matějková


Feny třída vítězů
V1, CAC, VSV Anabela of Bohemia Balada – 6. 1. 07 (Be My Lord „Nelson“ of Flying Heartbreakers x Gaya Krásná Louka) ch. S. Havlíčková, m. L. Ajmová